HEIFO-Transportkühlung
 

PROFIS VOOR DE TRANSPORTKOELING.

Heeft u vragen, wenst u een individueel advies of iets anders? Wij zullen u graag ter zijde staan.

Herr Meyer von HEIFO

Christian Meyer
Verkoopleider
+49 541 5843-150
meyer@heifo.de

Marcel Schuurmans
Verkoop Benelux
+31 (0) 640 892581
marcel.schuurmans@heifo.de

Herr Wawar von HEIFO

Oliver Wawra
Binnendienst verkoop
+49 541 5843-102
wawra@heifo.de


Herr Werner von HEIFO

George-Christian Werner
Binnendienst
+49 541 5843-189
 werner@heifo.de

Herr Dreckmann von HEIFO

Kay Remmert
Leider After Sales
+49 541 5843-162
remmert@heifo.de


Andreas Schäfer
Techniek & Support
+49 541 5843-314
 andreas.schaefer@heifo.de

Herr Schmidt von HEIFO

Dieter Schmidt
Onderdelen / voorziening
+49 541 5843-251
 lager-a80@heifo.de

Herr Bury von HEIFO

Torsten Hammann 
After Sales
+49 541 5843-297
 hammann@heifo.de






© HEIFO Rüterbories GmbH & Co. KG • Hannoversche Straße 49 • 49084 Osnabrück • Telefon +49 (0) 541 5843-0 • Fax +49 (0) 541 5843-185 • E-Mail: info@heifo.de