HEIFO-Transportkühlung
 

PROFIS VOOR DE TRANSPORTKOELING.

Heeft u vragen, wenst u een individueel advies of iets anders? Wij zullen u graag ter zijde staan.

Herr Meyer von HEIFO

Christian Meyer
Verkoopleider D/A/CH
+49 541 80005-150
 christian.meyer@mhi-tte.com

Marcel Schuurmans
Verkoop Benelux / International
+49 151 18267698
marcel.schuurmans@mhi-tte.com

Herr Wawar von HEIFO

Oliver Wawra
Binnendienst verkoop
+49 541 80005-102
 oliver.wawra@mhi-tte.com


Georg-Christian Werner
Binnendienst verkoop
+49 541 80005-189
 georg.werner@mhi-tte.com

Herr Dreckmann von HEIFO

Kay Remmert
Leider After Sales
+49 541 80005-162
 kay.remmert@mhi-tte.com

Herr Bury von HEIFO

Torsten Hammann 
After Sales
0541 80005-297
 torsten.hammann@mhi-tte.com






© HEIFO Rüterbories GmbH & Co. KG • Hannoversche Straße 49 • 49084 Osnabrück • Telefon +49 (0) 541 5843-0 • Fax +49 (0) 541 5843-185 • E-Mail: info@heifo.de